ZAMÓWIENIA I POMOC
KIWI MEDIA - Reklama & Marketing. DZIŚ MA ZNACZENIE JUTRO.

 

Wizualizacje 3D, Fotografia Reklamowa

WIZUALIZACJE 3D

Jesteśmy pracownią specjalizującą się w tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji budynków, wnętrz, obiektów użyteczności publicznej oraz trójwymiarowych modeli wszelkich produktów reklamowych.       

Wizualizacje trójwymiarowe są obecnie najpopularniejszą i najciekawszą formą prezentowania złożonych obiektów i form, które ze względu na swoje właściwości i specyfikę trudno przedstawić w formie statycznych dwuwymiarowych planów czy rysunków.  

Najprościej mówiąc, wizualizacje 3D eliminują u klienta niepewność i zakłopotanie spowodowane nierzadko błędnym odczytem projektów lub szkiców, powodując zadowolenie oraz podnosząc atrakcyjność i wiarygodność danej inwestycji lub produktu.

Od wielu lat trójwymiarowe wizualizacje obiektów są jedną z najskuteczniejszych form reklamy wśród architektów, projektantów i deweloperów, zapewniając znaczący wzrost sprzedaży nieruchomości jeszcze na etapie prac konstrukcyjnych. Regularnie możemy się spotkać z opinią że to właśnie dzięki wizualizacjom 3D klient decyduje się na zakup mieszkania u konkretnego dewelopera.

Proponowane przez nas wizualizacje 3D generowane są na specjalnie przygotowanych do tego celu platformach w oparciu o najnowsze technologie i doświadczenie naszych specjalistów. Korzystając z innowacyjnych rozwiązań, gwarantujemy wysoki poziom realizacji jednocześnie uwzględniając wszystkie wytyczne i sugestie naszych zleceniodawców.

Nasze usługi związane z projektowaniem i aranżacją trójwymiarowych modeli skierowane są przede wszystkim do:

  • deweloperów
  • architektów
  • projektantów i biur projektowych
  • producentów mebli
  • agencji reklamowych
  • klientów indywidualnych

 

 

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Oryginalne, niepowtarzalne zdjęcia to w dzisiejszych czasach niewątpliwie jedna z najbardziej rozpowszechnionych form przekazu w relacjach sprzedawca - konsument.
Ich unikalny charakter oraz kompozycja, niezależnie od tego czy są to fotografie produktowe czy reklamowe przykuwa uwagę oraz sprawia, że potencjalny Klient z zainteresowaniem przygląda się proponowanej ofercie. To właśnie dzięki profesjonalnie przygotowanym zdjęciom i ich późniejszej obrobce wszelkie materiały promocyjne tj. strona internetowa, katalog czy folder reklamowy nabierają nowej jakości i świeżości.

Biorąc pod uwagę znaczenie fotografii w branży reklamowej proponujemy naszym Klientom usługi w zakresie kompleksowej realizacji sesji zdjęciowych. Mając do dyspozycyji nowoczesny sprzęt fotograficzny oraz odpowiednie, w pełni zaaranżowane zaplecze produkcyjne oferujemy indywidualne oraz nieszablonowe realizacje cieszące się dużym zainteresowaniem wśród odbiorców.
 

  • Packshoty (zdjęcia produktów) - zdjęcia wykonywane najczęściej na stole bezcieniowym lub na specjalnych podłożach przy użyciu neutralnego oświetlenia studyjnego. Wykorzystywane są przede wszystkim do prezentacji produktów na stronach sklepów internetowych, klasycznych witryn ofertowych, ale także w różnego rodzaju folderach, katalogach produktów, kartach technicznych, etc.

 

  • Zdjęcia reklamowe (aranżowane) - zdjęcia wykonywane w oparciu o daną kompozycję tematyczną, zarówno w studio jak i na obiektach wskazanych przez zleceniodawcę. Wykorzysytwane są przede wszystkim jako elementy informujące oraz wspierające sprzedaż. Bardzo często zdarza się, że zdjęcia takie stają się wizytówką firmy, na bazie której prowadzi się profesjonalne kampanie reklamowe.

 

  • Zdjęcia kulinariów (potraw i napojów) - zdjęcia wykonywane zarówno w studio przy użyciu specjalnych zestawów oświetleniowych, jak również poza studiem, na miejscu wskazanym przez Klienta. Wykorzystywane są przed wszystkim w branży kulinarnej na stronach internetowych restauracji, w kartach menu, w różnego rodzaju wystroju wewnętrznym i zewnętrznym, folderach i ulotkach promujących lokale gastronomiczne, etc.

 

  • Zdjęcia wnętrz i architekury - zdjęcia wykonywane przy użyciu dedykowanej, szerokokątnej optyki zwiększającej znacząco ostrość i rozdzelczość zdjęć, w szczególności detali i drobnych elementów dekoracyjnych. Oferta skierowana przede wszystkim do: lokali gastronomicznych, obiektów wypoczynkowych i noclegowych, gabinetów kosmetycznych, biur nieruchomosci, developerów, etc.
Rollupy i potykacze z logo i grafiką firmową

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Sprawdź nasz najnowszy katalog
kalendarze 2015

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Tablice reklamowe ścienne oraz wolnostojące

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.Rollupy i potykacze z logo i grafiką firmową

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Sprawdź nasz najnowszy katalog
kalendarze 2015

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Tablice reklamowe ścienne oraz wolnostojące

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


nie ma jeszcze żadnych realizacjiZaufali nam: