ZAMÓWIENIA I POMOC
KIWI MEDIA - Reklama & Marketing. DZIŚ MA ZNACZENIE JUTRO.

 

Telebimy, Wyświetlacze LED

Wyświetlacze i Ekrany LED to nowoczesna forma przekazu informacji oraz prezentacji oferty, która znalazla ogólne zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Szeroki wachlarz możliwości w połączeniu z najnowszymi technikami multimedialnymi nie tylko pozwala zupełnie inaczej spojrzeć na reklamę, ale także znacząco zwiększyć jej skuteczność.

Dzięki możliwościom wyświetlania ruchomych animacji oraz błyskawicznej modyfikacji i podmianie spotów reklamowych wyświetlacze i ekrany LED stały się największą alternatywą dla tradycyjnych billboardów czy tablic reklamowych.
 

Nośniki tego typu perfekcyjnie nadają się zarówno do akcji wizerunkowych (prezentacja oferty i informacji o firmie) jak również promocyjnych (polecane produkty, wyprzedaże, etc.). W odróżnieniu od statycznych reklam LED'y w ramach jednej powierzchni dają możliwość stworzenia przestrzeni reklamowej dla kilku firm (np. sprzedaż miejsca reklamowego innym podmiotom), a umieszczenie nośnika przy ruchliwej ulicy lub skrzyżowaniu gwarantuje dziesiątki tysięcy odbiorców dziennie.

Podstawową zaletą wyświetlaczy i ekranow led jest wyraźny i nasycony obraz, który w połączeniu z szerokim kątem widzenia oraz niskim poborem mocy sprawia, że można zastosować je praktycznie wszędzie. Warto zaznaczyć, że większość wyświetlaczy posiada fabrycznie zaprogramowna opcję prezentacji ogólnych danych tj. temperatura otoczenia, data czy aktualny czas, dzięki czemu mogą dodatkowo pełnić funkcje informacyjne.

Ekrany LED znajdują swoje zastosowanie nie tylko jako nośniki reklamowe - w zależności od parametrów możemy używać ich także jako telebimy na wszelkiego typu imprezach, koncertach czy wydarzeniach plenerowych.
 

W naszej ofercie znajdą Państwo:


Wyświetlacze kolorowe:

  • telebimy sterowane z komputera
  • telebimy z własną pamięcią
  • bandy sportowe


Wyświetlacze typu "mono":

  • wyświetlacze tekstowe z efektami graficznymi (3D)
  • wyświetlacze tekstowe 15 kolorowe
  • wyświetlacze graficzno-tekstowe
  • krzyże apteczne

 
Zapewniamy dostawę, zaprogramowanie, montaż oraz serwis.

Znakowanie laserowe gadżetów reklamowych

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Założymy Twój fanpage firmowy
na facebooku

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Sprawdź kubki reklamowe
z grafiką firmową

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.Znakowanie laserowe gadżetów reklamowych

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Założymy Twój fanpage firmowy
na facebooku

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Sprawdź kubki reklamowe
z grafiką firmową

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


nie ma jeszcze żadnych realizacjiZaufali nam: