ZAMÓWIENIA I POMOC
KIWI MEDIA - Reklama & Marketing. DZIŚ MA ZNACZENIE JUTRO.

 

Stoiska, Kompleksowa Obsługa Targów

W dzisiejszych czasach imprezy wystawiennicze postrzega się jako najskuteczniejsze narzędzie promocyjne, umożliwiające bezpośredni i indywidualny kontakt z potencjalnym klientem. Ułatwiają one skuteczną prezentację najnowszej oferty pod kątem odmienności proponowanych produktów i usług, jak również reklamę i promocję już istniejącej, będącej stałą i niezmienną wartością firmy.

Targi na przestrzeni ostatnich lat przestały być tylko tradycyjną platformą sprzedażową umożliwiającą zawieranie transakcji zakupowych. Stały się one doskonałym miejscem spotkań, umożliwiającym nie tylko wszechstronną komunikację między wystawcą a zwiedzającym, ale również swoistym drogowskazem wskazującym kierunek i nurt proponowanych przez rynek rozwiązań.

Jednostkowy koszt dotarcia do określonej grupy docelowej w przypadku tego typu imprez jest zazwyczaj o wiele niższy niż w przypadku wykorzystania innych, popularnych kanałów komunikacji. Wskaźnik ten jest o tyle skuteczny, że badany od kilku lat praktycznie nie ulega zmianom, dostarczając te same, zadowalające dla wystawców informacje.

Imprezy targowe należą do wydarzeń na których firmy mają niespotykaną okazję do bezpośredniej konfrontacji z najbliższymi konkurentami. Niezależnie od tego, czy są to spółki duże, których budżety targowe przekraczają roczny zysk średniej wielkości przedsiębiorstwa, czy firmy mniejsze, które oszczędniej podchodzą do tematu rezerwując kilka m2 powierzchni, warto podkreślić swoją indywidualność przedstawiając ofertę w sposób profesjonalny i nieszablonowy.

Uczestnictwo w targach to nie tylko wsparcie sprzedaży i skuteczna pomoc w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy, ale również dowód stabilnej sytuacji finansowej oraz sygnał dla kontrahentów i klientów, iż dane przedsiębiorstwo jest godne polecenia i uwagi.
 

STOISKA TARGOWE (INDYWIDUALNA ARANŻACJA STOISK)


To, jak zaprezentują Państwo swoję markę na targach wystawienniczych stanowi swojego rodzaju element przetargowy w walce o potencjalnych klientów i ich portfele. Odpowiednio przygotowana i zaaranżowana powierzchnia targowa oraz efektowna i przyciągająca uwagę grafika reklamowa sprawia, że zwiedzający o wiele chętniej i z pewnym przeświadczeniem podchodzą do stoiska w celu zapoznania się z proponowaną ofertą.

W zależności od profilu działalności, charakteru imprezy oraz przeznaczonego budżetu, naszym Klientom proponujemy zarówno stoiska w zabudowie systemowej (modułowej) jak również stoiska indywidualne (niestandardowe). Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania oraz aktualnie obowiązujące trendy reklamowe i wystawiennicze, zapewniając jednocześnie montaż oraz obsługę serwisową.

 

  • Zabudowa Systemowa


Podstawą konstrukcji w tego typu zabudowie jest modułowy system aluminiowych profili firmy OCTANORM, które dzięki swoim parametrom umożliwiają kształtowanie wyglądu oraz funkcji dostosowanych do wytycznych i zaleceń zamawiającego. Ścianki działowe i wypełniające tworzą dopasowane do określonych wymiarów płyty HDF i MDF, które zgodnie z przeznaczeniem wykleja się grafiką reklamową lub określonym kolorem folii. Wszystkie elementy systemu są ze sobą kompatybilne, a ich montaż odbywa się za pomocą znanej techniki zamków zaciskowych i tzw. łączyn.

Dzięki wykorzystaniu profili z aluminium o najwyższej jakości i twardości rzędu F25 proponowane przez nas stoiska charakteryzują się estetycznym i nowoczesnym wyglądem, jak również gwarantują bezpieczeństwo i stabilność proponowanych konstrukcji.

Biorąc pod uwagę szeroki zakres możliwości architektonicznych systemu OCTANORM oraz odpowiednio duży wachlarz elementów uzupełniających, tj. lady wystawiennicze, regały czy podesty, oferowane przez Kiwi Media rozwiązania znajdują zastosowanie nie tylko na imprezach targowych i wystawiennicznych, ale także na wszelkiego rodzaju promocjach, ekspozycjach lub jako punkty informacyjne, konferencyjne i degustacyjne.

 

  • Zabudowa Indywidualna


Zabudowa niestandardowa daje nam praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji powierzchni wystawienniczej oraz wykorzystania nietypowych elementów konstrukcyjnych oraz wykończeniowych. Jest to propozycja dla firm, które pragną wyróżnić się na tle pozostałych wystawców oryginalnym i nowatorskm stoiskiem, a także w sposób możliwie jak najciekawszy zaprezentować swoją ofertę zwiedzającym.

Dbając o indywidualność formy oraz stosując szeroki wachlarz nieszablonowych rozwiązań materiałowych, tj. plexi, szkło, gips-karton, czy stal, dostarczamy naszym Klientom atrakcyjne dla oka ekspozycje dostosowane do profilu działalności oraz grupy docelowej.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi związane z projektowaniem, zabudową oraz obsługą firmy na targach. W ramach realizacji naszej oferty wykonujemy:KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TARGÓW (ZABUDOWA TARGOWA)


Zajmujemy się kompleksową obsługą i realizacją techniczną imprez wystawiennicznych na terenie województwa Podkarpackiego, Lubelskiego i Małopolskiego. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zabudowę targową w systemie OCTANORM, umożliwiającą realizację stoisk o łącznej powierzchni przekraczającej 2000m2.

W ramach kompleksowej obsługi zapewniamy:

  • wykonanie planów technicznych zgodnych z wymiarami powierzchni pawilonów ekspozycyjnych
  • ułożenie i wyścielenie powierzchni wykładziną w obrębie ekspozycji targowej
  • instalacje elektryczne i oświetleniowe wraz z rozdzielniami i podrozdzielniami
  • wykonanie zabudowy targowej w systemie OCTANORM wraz z adaptacją wypełnień i ścianek działowych oraz miejscem na zaplecze, szatnie, etc.
  • oprawę graficzną stoisk (przygotowanie grafiki na fryzy, opisy i numerację stoisk, tablice kierunkowe, informacyjne)
  • transport, montaż oraz demontaż zabudowy targowej
  • systemy reklamowe (rollupy, stojaki na ulotki, systemy banerowe)
  • gadżety reklamowe
Zamów smycze reklamowe
z nadrukiem

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Druk katalogów, folderów i ulotek reklamowych

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Unikatowa
domena i hosting
w Kiwi Media

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.Zamów smycze reklamowe
z nadrukiem

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Druk katalogów, folderów i ulotek reklamowych

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Unikatowa
domena i hosting
w Kiwi Media

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


nie ma jeszcze żadnych realizacjiZaufali nam: