ZAMÓWIENIA I POMOC
KIWI MEDIA - Reklama & Marketing. DZIŚ MA ZNACZENIE JUTRO.

 

Social Media

Media społecznościowe (social media) to media stworzone z myślą o rozpowszechnianiu treści, zdjęć, filmów, muzyki, grafiki, etc. poprzez relację między użytkownikami.

Bazują one w szczególności na łatwo dostępnych narzędziach, tj. portale społecznościowe (Facebook, Nasza Klasa, Twitter), blogi, serwisy wiki, fora bądź innego rodzaju kanały - np. Linkedln czy Instagram, w których internauci przejawiając chęć dzielenia się informacjami czy opiniami na dany temat jednocześnie przyczyniają się do wzrostu jego popularności w sieci.

 

Nieustannie rosnące znaczenie serwisów społecznościowych oraz olbrzymia grupa zwolenników sprawiła, że social media bezgranicznie podbiły internet, usuwając w cień tradycyjne środki przekazu.

 

Już dzisiaj liczba aktywnych użykowników Facebooka w Polsce wynosi ponad 11 milionów z czego prawie połowa z nich jest mobilna, odświeżając swoje profile co kilka minut. Podobnie dobrze ma się Twitter, którego liczba osób zarejestrowanych wzrosła na przełomie ostatniego roku o kilkadziesiąt procent, stając się jednym z najpopularniejszych serwisów w kraju.

 

Nie ulega zatem wątpliwości, że narzędzia te wywierają olbrzymi wpływ na nasze życie zarówno społeczne jak i biznesowe, stwarzając zupełnie nowe szanse i mozliwosci dotarcia do określonych odbiorców. To właśnie innowacyjne podejście do komunikacji sprawiło, że nowe media stanowią rewolucyjny czynnik wpływający na rozwój oraz promocję biznesu w internecie.

 

Jakie korzyści przynosi obecność firm i marek w social media?

 

Umieszczanie lub wymiana informacji, obrazów bądź filmów w serwisach społecznościowych, blogach czy na forach to forma komunikacji z potencjalnymi klientami i jednocześnie pośrednia autopromocja, w której poszczególne marki czy firmy dokładnie mogą określić, kto i kiedy interesuje się tematyką związaną z daną branżą.
 

Działania firm i marek w social media przynoszą właścicielom bardzo konkretne korzyści promocyjne począwszy od poprawy wizerunku, wzrostu rozpoznawalności i świadomości wśród konsumentów, aż po odczuwalny wzrost sprzedaży.
 

Social Media Marketing różni się od tradcyjnych mediów przede wszystkim tym, że firmy na bieżąco mogą śledzić i reagować na pojawiające się komentarze i zapytania dotyczące ich produktów lub usług. Są to niezwykle precyzyjne kanały informacji, które dają wręcz natychmiastowy oddźwięk na temat skuteczności kampanii promocyjnych prowadzonych przez marki.

Biorąc pod uwagę rolę klientów oraz pozycję tradycyjnych mediów, która w ostatnim czasie znacząco osłabiła się w stosunku do mediów społecznościowych to właśnie internet oraz ciągła komunikacja z jego użytkownikami daje nam nowe, praktycznie nieograniczone możliwości definiowania wizerunku firm, korporacji oraz instytucji.


Krótko mówiąc nastała era social media, która umocniając rolę konsumentów, wymusiła na sprzedawcach stałą interakcję w postaci rozmowy, słuchania oraz dbania o aktualne i przyszłe potrzeby, mając na uwadze jak duży i realny wpływ mają nabywcy na otaczającą nas rzeczywistość.

Co od nas otrzymujesz?

  • stworzenie konta i profilu w najpopularniejszych serwisach społecznościowych w sieci (Facebook, Twitter, Nasza Klasa, Linkedln, Instagram, etc.)
  • stworzenie konta i profilu na blogach, forach, serwisach wymiany informacji, etc.
  • przygotowanie oraz wdrożenie indywidualnej strategii promocji produktów, usług, marki
  • tworzenie kreacji, newsów, wątków oraz prowadzenie angażujących dialogów
  • projektowanie grafiki na potrzeby nowych treści i reklam
  • organizowanie konkursów konsumenckich
  • przygotowanie serwisów www pod promocje w social media
  • ciągłe pozyskiwanie nowych fanów i użytkowników oraz systematyczną ich aktywizację
Zamów słodycze
z logo i grafiką firmową

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Gazetki reklamowe projekt, wydruk
i transport

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Wykonamy litery przestrzenne ze styroduru

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.Zamów słodycze
z logo i grafiką firmową

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Gazetki reklamowe projekt, wydruk
i transport

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Wykonamy litery przestrzenne ze styroduru

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


nie ma jeszcze żadnych realizacjiZaufali nam: