ZAMÓWIENIA I POMOC
KIWI MEDIA - Reklama & Marketing. DZIŚ MA ZNACZENIE JUTRO.

 

Skład DTP Gazetek i Magazynów

SKŁAD DTP

Precyzyjne odwzorowanie wszystkich detali, doskonała jakość zdjęć i grafik, czytelne i dopasowane do tematyki czcionki to tylko niektóre z elementów, które wyróżniają profesjonalne publikacje od pozostałych. Niezależnie od tego, czy jest to katalog, magazyn, ulotka czy może folder najważniejszą rolę oprócz treści merytorycznych odgrywa estetyczny i przejrzysty układ, który powinien stanowić spójną całość w połączeniu z pozostałymi materiałami Klienta.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy szeroką gamę usług DTP w ramach których proponujemy kompletną obsługę procesu wydawniczego: począwszy od łamania tekstu, korekty, przygotowania grafik i ilustracji poprzez dobór papieru i przygtowania publikacji do druku.

Dzięki temu, bezpośrednio po zakończeniu naszych prac otrzymują Państwo w pełni gotowy, wysokiej jakości produkt, jednoczesnie redukując czas oraz koszty realizacji zlecenia.

Przygotowujemy projekty i skład zarówno wydawnictw kilkustronicowych jak i wielostronicowych.

W naszej ofercie znajdują się m.in.:

 • czaspopisma, gazetki, albumy
 • broszury, foldery, ulotki
 • materiały konferencyjne
 • instrukcje obslugi, periodyki, akcydensy
 • publikacje naukowe i techniczne
 • dokumenty finansowe, raporty roczne, półroczne, prospekty, formularze


Zajmujemy się także przygotowaniem projektów multimedialnych i dokumentów w formie elektronicznej. Tak przygotowane prace, dzięki odpowiedniej optymalizacji mogą być zarowno publikowane w internecie jak i dystrybuowane wśród Państwa Klientów na płytach CD/DVD lub pendrivach.

Dążąc do zaproponowania Państwu w pełni kompleksowej obsługi oferujemy ponadto:

 • nowoczesne opracowania typograficzne
 • projekty grafik i rysunków wektorowych, rysunków CAD
 • zdjęcia i retusze
 • opracowanie kodów kreskowch
 • opracowanie linii etykiet
 • przygotowanie materiałów z uszlachetnieniami (hotstamping, lakierowanie wybiórcze, tłoczenie, grawer)
 • projekty wykrojników


W ramach realizacji naszych usług gwarantujemy wszystkim Klientom nadzór produkcyjny oraz fachowe konsultację na każdym etapie wykonania zlecenia. Warto zaznaczyć, że dzięki profesjonalnej usłudze przygotowania materiałów do druku Państwa publikacje zyskają w oczach kontrahentów, a także przyczynią się do skutecznej realizacji założonych celów marketingowych.

 

 

GAZETKI PROMOCYJNE I REKLAMOWE

Gazetki promocyjne i reklamowe to bardzo popularny i niezmiennie atrakcyjny sposób prezentacji oferty, niezastąpiony podczas wszelkich akcji promocyjnych, handlowych oraz wizerunkowych.


Dzięki swojej czytelnej oraz niezwykle przejrzystej formie, stanowią bardzo cenne narzędzie marketingowe, umożliwiające informowanie konsumentów o bieżących promocjach, obniżkach cen czy nowościach w asortymencie.

W ramach realizacji naszych usług zapewniamy Państwu kompleksowe przygotowanie gazetek promocyjnych i reklamowych począwszy od projektu i składu, poprzez druk, oprawę oraz dostarczenie do firmy zamawiającego.

 

Posiadamy własne studio projektowe, które niezależnie od rodzaju działalności klienta (AGD, RTV, branża spożywcza, meblowa, odzieżowa, etc.) przygotuje trafne i zachęcające koncepcje graficzne. Gazetki drukujemy zarówno w niskich jak i wysokich nakładach sięgających nawet kikuset tysięcy egzemplarzy. Posiadamy bardzo szeroki wybór formatów oraz rodzajów papierów, który precyzyjnie dopasowujemy do wymagań zamawiającego.

W zależności od potrzeb drukujemy również prace z gotowych plików dostarczonych przez klientów.

Sprawdź ofertę
na wydruki wielkoformatowe

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Zamów smycze reklamowe
z nadrukiem

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.Sprawdź ofertę
na wydruki wielkoformatowe

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Zamów smycze reklamowe
z nadrukiem

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


nie ma jeszcze żadnych realizacjiZaufali nam: