ZAMÓWIENIA I POMOC
KIWI MEDIA - Reklama & Marketing. DZIŚ MA ZNACZENIE JUTRO.

 

Projekty Graficzne

Dbając o najwyższą jakość oraz niepowtarzalność materiałów reklamowych naszych Klientów, realizujemy projekty w oparciu o kreatywne i skuteczne rozwiązania ściśle dopasowane do potrzeb oraz wymagań rynku. Od lat specjalizujemy się w tworzeniu nieszablonowych, oryginalnych kreacji, dokładając wszelkich starań, aby proponowane przez nas koncepcje były nie tylko spójne z misją i strategią rozwoju firmy, ale przede wszystkim z powodzeniem wyróżniały Państwa markę na tle konkurencji.

 

Niezależnie od tego, czy są to projekty klasyczne, o nieskomplikowanej formie i treści, czy może projekty zaawansowane, niekomercyjne, wymagające od nas zaangażowania pełnego zespołu grafików i projektantów, w każdym przypadku konsekwentnie realizujemy wizję naszego Klienta. Każde z powierzonych nam zleceń traktujemy indywidualnie. Ze szczególną uwagą przyglądamy się aktualnie obowiązującym trendom w grafice i reklamie, starannie analizując grupę docelową oraz ewentualny zasięg kampanii.

Nie boimy się żadnych wyzwań. W zależności od wytycznych Klientów realizujemy projekty minimalistyczne, sterylne, będące czesto odzwierciedleniem stylu i szyku, jak również projekty krzykliwe przepelnione dużą ilością elementów graficznych. Wiemy co to popart, styl retro oraz street art...

Pełne witalności realizacje oraz liczne sukcesy naszych grafików skutecznie odróżniają studio Kiwi Media od większości agencji realizujących zlecenia w oparciu o tradycyjne wzornictwo.

Projektujemy m.in.:

 • logo i systemy identyfikacji wizualnej
 • broszury, foldery, katalogi, ulotki
 • wizytówki, papiery firmowe
 • teczki, notesy, kartki pocztowe
 • opakowania, torby, pudełka
 • reklamy do gazet i magazynów
 • folie, siatki, banery, flagi
 • rollupy, standy, ścianki targowe
 • nadruki na odzieży i gadżetach reklamowych
 • kasetony, tablice reklamowe, billboardy, witryny
 • karty menu, okładki
 • inne materiały reklamowe i promocyjne


O jakosci i profesjonaliźmie studia graficznego Kiwi Media może świadczyc fakt, że w ramach realizacji naszych usług obsługujemy nie tylko Klientów końcowych, ale również drukarnie i agencje reklamowe, które zlecają nam wykonanie kompleksowych projektów i aranżacji graficznych.

Filozofią naszego działania jest bezustanny rozwój i doskonalenie wiedzy. Poprzez udział w licznych kursach i seminariach stale podnosimy jakość projektowanych materiałów, umożliwiając efektowny i zrozumiały transfer informacji pomiędzy firmą Klienta, a jej kontrahentami.

Otwierasz biznes? Pakiet startowy
dla nowych firm

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Unikatowa
domena i hosting
w Kiwi Media

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Zleć nam profesjonalny druk ulotek i plakatów

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.Otwierasz biznes? Pakiet startowy
dla nowych firm

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Unikatowa
domena i hosting
w Kiwi Media

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Zleć nam profesjonalny druk ulotek i plakatów

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


nie ma jeszcze żadnych realizacjiZaufali nam: