ZAMÓWIENIA I POMOC
KIWI MEDIA - Reklama & Marketing. DZIŚ MA ZNACZENIE JUTRO.

 

Oklejanie Pojazdów

Oklejanie pojazdów to coraz bardziej popularna i jedna z najskuteczniejszych form reklamy zewnętrznej. Ze względu na swój charakter pozwala ona dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, a nawet niewielka powierzhnia ekspozycji (np. boczne drzwi czy tylna klapa bagażnika) wzbudza zainteresowanie wśród pozostałych kierowców i pieszych. Jest to inaczej forma mobilnej wizytówki, która poza kosztami początkowymi, związanymi z projektem i wykonaniem jest zupełnie bezpłatna.  
 
Możliwości aplikacyjne jakie dają nam współczesne folie do wyklejania oraz fotorealistyczne wydruki które gwarantują nowoczesne maszyny, pozwalają na realizację zarówno tych prostych jak i najbardziej wymagających projektów.

Reklama może więc mieć wymiar skromniejszy, wyklejając tylko logo lub dane teleadresowe na wybranych elementach karoserii, może również być umieszczona na całości pojazdu od kół, aż po dach włącznie. W celu zabiezpieczenia wydruków oraz zachowania ich trwałości wykorzystujemy specjalnie dedykowane laminaty UV zarówno w formie płynnej, jak i stałej (folii).

Naszym głównym celem jest stworzenie reklamy, która dotrze do świadomości każdego odbiorcy. Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze pomysłu, nasz doświadczony zespół w oparciu o Państwa założenia chętnie wykona projekt graficzny oraz jego wizualizacje.

Ze względu na szeroki asortyment folii i możliwości wyklejania wykonujemy aplikację na m.in.:

  • samochodach osobowych i dostawczych (całe floty)
  • samochodach ciężarowych
  • autobusach i autokarach
  • motocyklach, quadach, skuterach

 

Oferujemy kilka metod wyklejania:

Wycinana grafika z kolorowej folii firmy Oracal - jest to tanie i skuteczne zareklamowanie firmy, reklama przyciąga wzrok, krótki czas realizacji, łatwa możliwość późniejszego usunięcia

Grafika drukowana - umożliwia umieszczenie na aucie zdjęcia, w połączeniu z grafiką wycinaną uatrakcyjnia reklamę na aucie, wzbudzając większe zainteresowanie

Folia OWV - jest to perforowana (dziurkowana) folia, aplikowana na tylne szyby aut, autobusów, itp., od zewnątrz widzimy pełen wydruk, od wewnątrz folia jest prawie niewidoczna

Reklama na foli magnetycznej - jest to wydruk na folii przyklejony do podkladu magnetycznego, umożliwiający wielokrotne i samodzielne umieszczanie reklamy na samochodzie

Mając na uwadzę kompleksową obsługę naszych Klientów, oprócz tradycyjnego wyklejania pojazdów folią z grafiką reklamową, oferujemy także usługi związane ze zmianą koloru auta. Kolorowe folie, które oddajemy do Państwa dyspozycji pozwalają na uzyskanie bardzo ciekawych efektów wizualnych, a ich aplikacja w porównaniu do normalnego lakierowania jest dużo tańsza i szybsza.

Dzięki ówczesnym technikom wyklejania, folie wylewane można stosować zarówno do zmiany kolorystyki całości pojazdu, jak również w celu podkreślenia lub wyeksponowania określonych części nadwozia (np. karbonowa folia na masce, klapie bagażnika czy lusterkach).
Folia może posłużyć również jako element naprawczy niektórych elementów karoserii. Dodatkowym atutem oklejania jest funkcja ochronna lakieru, która zabiezpiecza karoserię przed blaknięciem, czy związnym z użytkowaniem zużyciem.

Warto zaznaczyć, że proces aplikacji folii jest w pełni odwracalny - oznacza to, że w każdym momencie (np. przy sprzedaży) możemy wrócić do oryginalnego koloru pojazdu, a jej zdjęcie nie wiążę się z uszkodzeniem oryginalnego lakieru.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną folii 3M oraz Oracal takich jak:

  • folie carbonowe 3D
  • folie połyskowe
  • folie matowe
  • folie ochronne (bezbarwne folie zabezpieczające i nadające połysk)
  • folie specjalne o strukturze np. metalu i skóry
Odzież reklamowa
z nadrukiem
i haftem

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Zamów pendrive
z nadrukiem firmowym

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Opracujemy dla Ciebie oryginalny projekt logo

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.Odzież reklamowa
z nadrukiem
i haftem

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Zamów pendrive
z nadrukiem firmowym

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Opracujemy dla Ciebie oryginalny projekt logo

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


nie ma jeszcze żadnych realizacjiZaufali nam: