ZAMÓWIENIA I POMOC
KIWI MEDIA - Reklama & Marketing. DZIŚ MA ZNACZENIE JUTRO.

 

Litery Świetlne, Litery ze Styroduru

Technologia produkcji liter przestrzennych oraz szeroki wachlarz możliwości konstrukcyjnych materiałów pozwala nam na wykonanie liter i znaków o niemalże dowolnym wymiarze, kształcie, kolorze i technice świecenia.

Perfekcyjne odwzorowanie znaku firmowego, logo czy hasła reklamowego uzależnione jest tylko i wyłącznie od potrzeb samego Klienta. Nieocenionym atutem tego typu oznakowania jest jego przestrzenna forma, która w połączeniu z subtelnym stelażem mocującym idealnie wpisuje się w architekturę budynku.

Wykorzystując i łącząc ze sobą dostępne na rynku techniki produkcji liter i znaków 3D proponujemy Państwu nastepujące sposoby ich wykonania:
 

LITERY ZE STYRODURU

Stanowią one najtańszą formę reklamy przestrzennej. Oznakowanie wykonane jest z tzw. styroduru - pianki polistyrenowej powszechnie określanej jako XPS. Materiał ten ze względu na swoje właściwości doskonale nadaje się do zastosowań w branży reklamowej - jet lekki, odporny na warunki atmosferyczne, a co najważniejsze może być bezpśrednio mocowany do większości powierzchni bez konieczności stosowania stelaży czy ram.

Ploter termiczny sterowany komputerowo pozwala nam na wycinanie w syrodurze najbardziej skomplikowanych wzorów, które na życzenie Klienta malujemy na dowolny kolor. Aby uzyskać dodatkowy efekt wizualny proponujemy naszym Klientom mozliwość zdobienia i uszlachetnienia lica. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in:.

  • litery ze styroduru z licem aluminiowym
  • litery ze styroduru z licem z pleksi
  • litery ze styroduru z licem z dibondu
  • litery ze styroduru z licem z pcv


LITERY PRZESTRZENNE PODŚWIETLANE

OPIS LITER PODŚWIETLANYCH

Zazwyczaj lico w tego typu znakach wykonane jest z kolorowej lub mlecznej pleksi (wyklejanej folią kasetonową), która w stosunku do innych materiałów posiada bardzo dobre właściwości optyczne. W zależności od planowanych efektów wizualnych, boki liter wykonuje się przy użyciu taśmy aluminiowej Alurapid lub PCV, które następnie lakierowane są pod kolor (w wersji nieświecącej) lub z pleksi w kolorze frontu (w wersji podświetlanej).

 

Do najpopularniejszych typów liter podświetlanych możemy zaliczyć:

  • litery podświetlane od przodu - w których wnętrze znaku wypełnone jest neonem lub diodami LED, a efekt świetlny frontu liter uzyskuje sie dzięki podświetleniu lica
  • litery podświetlane od tyłu - w których dzięki zastosowaniu np. przeźroczystego pleksiglasu od spodu litery uzyskujemy bardzo ciekawy efekt świecenia na elewację budynku. Podświetlenie uzyskuje się zazwyczaj za pomocą rurek neonowych, które kierują światło za znaki, podkreślając tym samym ich kontury. Dodatkowo cała bryła litery umieszczona jest względem ściany z kilkucentymetrowym dystansem, który umożliwia prawidłowe rozproszenie światła
  • litery podświetlane z boku + świecący front

 

Wykonujemy także liery miedziane, chromowane, aluminiowe...

Oferujemy kompleksowe usługi produkcji i montażu liter wraz z transportem oraz podłączeniem do źródła napięcia.

Niepowtarzalne projekty folderów
i katalogów

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Ramki i listwy plakatowe
do Twojej firmy

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Sprawdź nasz najnowszy katalog
kalendarze 2015

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.Niepowtarzalne projekty folderów
i katalogów

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Ramki i listwy plakatowe
do Twojej firmy

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Sprawdź nasz najnowszy katalog
kalendarze 2015

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


nie ma jeszcze żadnych realizacjiZaufali nam: