ZAMÓWIENIA I POMOC
KIWI MEDIA - Reklama & Marketing. DZIŚ MA ZNACZENIE JUTRO.

Oferta Dla Hoteli i SPA

Nie od dziś wiadomo, że rywalizacja na rynku hoteli, pensjonatów i wszelkiego rodzaju ośrodków Spa jest ogromna, a z roku na rok w zawrotnym tempie pojawiają się coraz to nowsze obiekty turystyczno-wypoczynkowe. Rozsiane na terenie całego kraju skutecznie kuszą turystów nie tylko swoim wyglądem, renomą czy atrakcyjną lokalizacją, ale również pakietem drobiazgowo dobranych do najskrytszych oczekiwań usług. Nie jest również tajemnicą, że bez profesjonalnej wiedzy na temat szeroko pojętej komunikacji marketingowej oraz skrupulatnie prowadzonym akcjom reklamowym obiekty te, nie miałyby szans na powodzenie i utrzymanie się w obecnej koniunkturze gospodarczej.

Dzisiaj, do pełnej frekwencji nie wystarczy już tylko wspaniale zaaranżowany i wyposażony pokój hotelowy, piękne patio wraz z salą balową oraz ogromna strefa Spa oferująca bogaty wachlarz zabiegów estetyczno-relaksujących. Niezbędne są precyzyjne działania promocyjne, umożliwiające wskazanie potencjalnym klientom obecności takiego obiektu na rynku, jego walorów oraz przewagi nad konkurencją.

Z uwagi na rosnące oczekiwania Klientów w stosunku do jakości oferowanych na rynku usług hotelowych i wypoczynkowych oraz stale wzrastającą rolę jaką pełni profesjonalna identyfikacja wizualna, proponujemy Państwu nasze wsparcie w zakresie budowania i kreowania pozytywnego wizerunku jak również promocji i rozwoju Państwa obiektu.

Zapewniamy fachowo przygotowane materiały wizerunkowe, jednocześnie uwzględniając rolę mediów i internetu jako dwóch najistotniejszych elementów wspomagających kreację marki.


Jesteśmy specjalistami w projektowaniu logo, tworzeniu wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych tj. foldery, broszury, katalogi, budowie stron i serwisów internetowych. Wykonujemy wszelkie możliwe elementy oznaczeń zewnętrznych i wewnętrznych obiektów, uwzględniając przy tym charakterystykę oraz klimat inwestycji. Pomagamy promować się także na targach i różnego rodzaju imprezach okolicznościowych z powodzeniem realizując założenia merytoryczne i artystyczne imprezy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W ramach jej realizacji wykonujemy:


Będziemy zaszczyceni, mogąc spotkać się i porozmawiać o planach promocyjnych i wizerunkowych Państwa obiektu.

Zamów pendrive
z nadrukiem firmowym

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Sprawdź naszą ofertę na strony internetowe

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Zleć nam profesjonalny druk ulotek i plakatów

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.Zamów pendrive
z nadrukiem firmowym

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Sprawdź naszą ofertę na strony internetowe

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Zleć nam profesjonalny druk ulotek i plakatów

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


nie ma jeszcze żadnych realizacjiZaufali nam: