ZAMÓWIENIA I POMOC
KIWI MEDIA - Reklama & Marketing. DZIŚ MA ZNACZENIE JUTRO.

Oferta Dla Deweloperów

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA REKLAMOWA I MARKETINGOWA INWESTYCJI BUDOWLANYCH


KIWI MEDIA Reklama i Marketing jako jedna z nielicznych firm oferuje kompleksową obsługę reklamową inwestycji, proponując swoim Klientom funkcjonalne, nieszablonowe rozwiązania, nawiązujące do celów oraz założeń biznesowych inwestorów.


Począwszy od wizualizacji trójwymiarowych obiektów architektonicznych i wnętrz, poprzez stworzenie identyfikacji graficznej, profesjonalnej strony internetowej czy zaawansowanych systemów oznaczeń miejsca i placu budowy, każdy z poszczególnych etapów promocji realizowany jest z myślą o skutecznym, długotrwałym wyróżnieniu marki w otoczeniu rynkowym.

Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że realizowane przez Kiwi Media strategie nie tylko charakteryzują się oryginalnym, dopasowanym do klasy i rodzaju inwestycji wykonaniem, ale również, co niezwykle istotne realnie wspierają sprzedaż nieruchomości oraz pozycję dewelopera na rynku.

W zależności od potrzeb nasza firma zapewnia pełną i kompleksową obsługę w zakresie promocji i sprzedaży inwestycji:

 

  • Logo i systemy identyfikacji wizualnej

Biorąc pod uwagę poszczególne elementy strategii marketingowej, bez wątpienia spójny system identyfikacji wizualnej stanowi najważniejszy atrybut podczas komunikacji i dialogu na gruncie sprzedawca - konsument. Przemyślane i precyzyjnie zaprojektowane logo, foldery czy ulotki reklamowe zapewniają nie tylko wysoką rozpoznawalność firmy i inwestycji, efektywnie definiując rodzaj oraz kierunki współpracy, ale także tworzą pozytywne skojarzenia na temat prowadzonej budowy, skutecznie zachęcając do dokonania konkretnych transakcji zakupowych.
Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.
 

  • Kreacja nazwy i hasła reklamowego

Analizując skomplikowany proces kreaowania efektownych i efektywnych reklam wizerunkowych oraz promocyjnych nie ulega najmniejszej wątpliwości, że profesjonalny copywritting stanowi kluczowy aspekt w osiagnięciu określonych celów marketingowych. Poprzez dobór odpowiednich słów, oryginalną i zachecającą stylistykę zdań, a także umiejętność tworzenia chwytliwych i porywających sloganów, hasła reklamowe nabierają mocy, stając się głównym źródłem komunikacji międzyludzkiej.
Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.
 

  • Trójwymiarowe wizualizacje architektoniczne obiektów i wnętrz

Od wielu lat trójwymiarowe wizualizacje obiektów są jedną z najskuteczniejszych form reklamy wśród architektów, projektantów i deweloperów skutecznie eliminując u potencjalnych Klientów niepewność i zakłopotanie spowodowane nierzadko błędnym odczytem rzutów lub szkiców projektowych.

Dzięki wizualizacjom architektonicznym kupujący bez najmniejszych problemów mogą zapoznać się z proponowanym przez dewelopera wyglądem bryły i wnętrz, co nie tylko podnosi atrakcyjność i wiarygodność danej inwestycji, ale przede wszystkim zwiększa sprzedaż mieszkań jeszcze na etapie początkowych prac konstrukcyjnych.
Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.
 

  • Strony internetowe oraz e-marketing

W dobie popularyzacji internetu oraz niezwykle aktywnym otoczeniu rynkowym profesjonalne witryny internetowe pełnią nieocenioną rolę podczas realizacji scenariusza promocji i rozwoju biznesu. To właśnie w oparciu o rzetelnie przygotowane strony www, dopasowane do profilu inwestycji oraz jej indywidualnych potrzeb, większość świadomych klientów podejmuje decyzje zakupowe u konkrentego dewelopera.

Czytelna i łatwo indeksowana strona internetowa pełni zarówno funkcję wizytówki pierwszego kontaktu na linii konsument-sprzedawca, jak również buduje pozytywny obraz i pozycję firmy, pomagając jednocześnie osiągać wymierne korzyści finansowe.
Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.
 

  • Targi i stoiska wystawiennicze

W dzisiejszych czasach imprezy wystawiennicze postrzega się jako najskuteczniejsze narzędzie promocyjne, umożliwiające bezpośredni i indywidualny kontakt z potencjalnym klientem. Jednostkowy koszt dotarcia do określonej grupy docelowej w przypadku tego typu imprez jest zazwyczaj o wiele niższy niż w przypadku wykorzystania innych, popularnych kanałów komunikacji.

Uczestnictwo w targach to nie tylko wsparcie sprzedaży i skuteczna pomoc w kreowaniu pozytywnego wizerunku inwestycji, ale również dowód stabilnej sytuacji finansowej firmy oraz sygnał dla kontrahentów i klientów, iż dane przedsiębiorstwo jest godne polecenia i uwagi.
Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.
 

  • Gadżety reklamowe wspomagające sprzedaż

Obecnie gadżety reklamowe stanowią bardzo ważny element strategii marketingowej, stając się na przestrzeni ostatnich lat jednym z powszechniej stosowanych sposobów promowania działalności i kreowania pozytywnego wizerunku firmy. Stanowią one doskonałe narzędzie reklamowe, nie tylko wzmacniające więzi emocjonalne pomiędzy marką, a jej klientami, ale także wpływając na podświadomość osób obdarowanych zachęcają do dokonania konkretnych transakcji zakupowych.
Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.
 

  • Oznaczenia inwestycji

Tablice reklamowe bez wątpienia należą do najcześciej spotykanych nośników informacyjnych, które dzięki swojej grafice, rozmiarom, a także ekspozycji pozwalają na szybkie i precyzyjne dotarcie do dużej grupy odbiorców. Mnogość materiałów konstrukcyjnych oraz praktycznie nieograniczona liczba rozwiązań technologicznych umożliwa produkcję dowolnych tablic, zarówno tych wykorzystywanych wewnątrz budynków, na zewnątrz, jak również w formie wolnostojących reklam promujących daną inwestycję.
Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Rollupy i potykacze z logo i grafiką firmową

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Nie masz
pomysłu na projekt banera lub siatki?

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Zamów smycze reklamowe
z nadrukiem

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.Rollupy i potykacze z logo i grafiką firmową

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Nie masz
pomysłu na projekt banera lub siatki?

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Zamów smycze reklamowe
z nadrukiem

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


nie ma jeszcze żadnych realizacjiZaufali nam: