ZAMÓWIENIA I POMOC
KIWI MEDIA - Reklama & Marketing. DZIŚ MA ZNACZENIE JUTRO.

 

Aplikacje Internetowe

Dynamiczny rozwój internetu oraz indywidualne potrzeby przedsiębiorców w zakresie jak najlepszej obsługi swoich Klientów, skłaniają firmy do tworzenia rozwiązań dedykowanych, dostosowanych do preferencji oraz wymagań rynku.


Dzięki aplikacjom internetowym, zwanym także webowym czy sieciowym mogą Państwo w sposób łatwy i przyjazny nawiązać bezpośrednią interakcję z użytkownikiem (klientem) umieszczając na swojej stronie www szereg narzędzi wspomagających sprzedaż lub promocję produktów i usług.
Konieczność tworzenia aplikacji webowych wynika często z potrzeby posiadania zintegrowanego systemu zgodnego ze specyfikacją i oczekiwaniami Klientów. Niejednokrotnie zachodzi potrzeba stworzenia programu dedykowanego, który ze względu na swój charakter i przeznaczenie oparty będzie na rozwiązaniach nieszablonowych, których nie znajdziemy w gotowych, standardowych skryptach.

Niezależnie od tego czy jest to np. aplikacja doboru właściwych kolorów tynków, kalkulator wycen czy może interaktywna mapa dystrybutorów, etc., w każdym z przypadków firma Kiwi Media pomaga w doborze najlepszych możliwych technologii, tak aby w połączeniu z ciekawą szatą graficzną stanowiły nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny element każdej witryny www.

Głównym założeniem aplikacji webowych jest możliwość obniżenia kosztów biznesu związanych z dodatkową kadrą pracowniczą jak również automatyzacja zadań, niezależnie od dnia, godziny i miejsca na ziemi (niezbędny jest tylko dostęp do internetu). Inwestując w dedykowane narzędzia internetowe zyskują Państwo nie tylko pozycję, stając się konkurencyjnym na rynku, ale także podnoszą Państwo świadomość swojej marki w internecie.

Proces wdrażania aplikacji internetowych składa się z kilku etapów:

W pierwszym (analiza potrzeb) skupiamy się na ustaleniu potrzeb poprzez konsultacje oraz doradztwo w zależności od specyfikacji projektu. Na tym etapie analizujemy wszystkie materiały i dokumenty dostarczone od Klientów, poznajemy ich wizję oraz proponowaną strategię.
Kolejny etap to projekt funkcjonalny systemu. Wszystkie zebrane informacje są szczegółowo omawiane przez zespół Kiwi Media oraz zapisywane w formie modułów, tabel i kwerend w wersji elektronicznej. Tak przygotowany opis stanowi wersję wyjsciową naszej aplikacji, na bazie którego przystępujemy do jej właściwej realizacji.
Etap 3 to szereg działań związanych z projektowaniem oraz programowaniem komputerowym zgodnie z zatwierdzonym wcześniej projektem funkcjonalnym.
Etap 4 - ostatni, to testy i wdrożenie oprogramowania.

Po zakończeniu głównej części programistycznej gotową aplikację umieszczamy w środowisku deweloperskim. Tutaj następują testy systemu w których bierze udzial zarówno Klient jak i wykonawca. Na tym etapie dokonujemy zmian i poprawek wg projektu. Po pomyślnym zakończeniu testów instalujemy na serwerze finalnym gotowy produkt.    
 

Systemy identyfikacji wizualnej dla firm

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Sprawdź ofertę na parasole firmowe
z nadrukiem

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Trybunki i lady promocyjne z grafiką reklamową

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.Systemy identyfikacji wizualnej dla firm

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Sprawdź ofertę na parasole firmowe
z nadrukiem

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.

Trybunki i lady promocyjne z grafiką reklamową

Kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


nie ma jeszcze żadnych realizacjiZaufali nam: